Pamąstymai

Turinio valdymo sistemos populiarumas nesukuria jokios vertės

Kai kalbame su švietimo įstaigomis, jos dažnai mini kelis populiarius turinio valdymo įrankius (pvz. WordPress, Joomla, Made Simple) ir klausia ar mes juos naudosime. Problema ta, kad pats įrankis vertės nekuria, jei nėra pritaikomas jūsų veiklai. Šiuo atveju, mokyklai.

Cleverphant per ilgus darbo metus savo naudojamus turinio valdymo įrankius pritaikė švietimo įstaigoms. Mokyklos savo svetainėse turi milžiniškus kiekius informacijos dėl ko, PRIPAŽINKIME, išlaikyti kokybę ir entuziazmą pakankamai sudėtinga, o kiekviena svetainės administratoriams sutaupyta minutė tampa labai SVARBI.

Taip, natūralu pasileisti į “kas būtų, jei nebūtų” apmąstymus ir tikrai logiška galvoti apie turinio valdymo sistemos lankstumą, atvirumą ir panašiai. Tačiau paklauskite savęs, kada paskutinį kartą norėjote ką nors joje patobulinti ir kada paskutinį kartą iš tikrųjų pridėjote savo ranką prie konkrečių turinio valdymo sistemos gerinimo darbų?

Kad ir kokie atsakymas šovė galvon, visus juos galima suspausti į vieną sparnuotą išvadą: visiškai nesvarbu su kokia turinio sistema jei nesiekiama ją tobulinti.

Cleverphant🐘 naudojamos turinio valdymo sistemos pliusai

  • Visos mokyklos naudoja tą patį techninį sprendimą
  • Dauguma sprendimų išbandyti, ištestuoti ir iškomunikuoti
  • Klaidos šalinamos centralizuotai
  • Mūsų patarimai yra absoliučiai praktiniai

Kiti įrašai