Klausimai

DUK

01 Ar Cleverphant yra naujokas rinkoje?

Ne, mes rinkoje esame nuo 2011 metų.

02 Kas yra standartizuotas dizainas?

Išanalizavome mokyklų internetinės komunikacijos poreikius, turinio publikavimo ir valdymo problemas. Sukūrėme bendruosius biudžetinių įstaigų internetinių svetainių reikalavimus atitinkančią svetainės struktūrą. Kurdami informacinę architektūrą bei dizaino sistemą, panaudojome šių dienų vartotojų naudojimo gerąsias praktikas. Viso to visumą vadiname STANDARTU.

03 Ar jūsų kuriamų svetainių modelis atitinka įstatymo raidę pagal teisės aktą “Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms ir mobiliosioms programoms aprašas”?

Šis įstatymas yra apie tai kur, kaip ir kokį turinį būtina sudėti. Mūsų svetainės modelis bei svetainės ruošimo procesas yra sukurtas taip, kad rezultatas atitiktų tiek įstatymo reikalavimus, tiek ir lankytojo lūkesčius. O tai savo ruožtu ne tik suteikia užtikrintumą audito metu, tačiau ir gerina švietimo įstaigos įvaizdį.

04 Ar jūsų produktas turi dirbtinio intelekto sprendimų?

Dirbtinis intelektas šiandien yra numeris vienas tema technologijų pasaulyje, bet tai kol kas tik epizodinių procesų optimizacijai tinkanti technologija. Mes save labiau matome edukacijoje, kur reikia įgalinti žmogaus intelektą pasiruošti DI sprendimais paruoštų produktų naudojimui.

05 Ar vedate mokymus švietimo įstaigos darbuotojams?

Suprantame, kad būtinybė prisijaukinti šiek tiek kitokius, o kažkam ir absoliučiai naujus įrankius bei procesus gali būti nerimo šaltinis, tad ne tik apmokome švietimo įstaigos darbuotojus techninių svetainės valdymo subtilybių, tačiau edukuojame ir turinio organizavimo bei kitomis internetinės komunikacijos temomis. Taip pat esame parengę informatyvią mokymų platformą. Tie, kurie nerimavo, jog nesigaus – sėkmingai dirba.

06 Ar mokyklų interneto svetainių administratoriams suteikiate pagalbą?

Žinoma. Visų pirma daugumą atsakymų galite rasti mūsų mokymų platformoje. Tačiau jeigu kažkas nesigauna, nerandate atsakymo ar klausimas nesusijęs su ten pateikta informacija, pagalbos prašymų visada laukiame el. paštu pagalba@cleverphant.lt

07 Ar jūsų kuriamos interneto svetainės pritaikytos neįgaliesiems?

Programinė įranga atitinka reikalavimus, tačiau tai nėra tik techninio svetainės programavimo klausimas. Kalbame apie turinio valdymo įpročių keitimą. Svetainės administratoriams reikės labiau atkreipti dėmėsį į turimo valdymo aspektus, kurie iki šiol buvo ignoruojami. Kokybinės kartelės pakėlimas pasitarnaus ne tik neįgaliesiems, bet ir visoms lankytojų grupėms.

08 Ar suteikiate savo darbams garantiją?

Pagal įsipareigojimus sutartyje, techniniams darbams suteikiama 2 metų garantija.

09 Ar mokyklos interneto svetainė apsaugota nuo įsilaužimo į ją?

Teorinė galimybė įsilaužti visuomet egzistuoja, tačiau pasirūpiname visais reikiamais prevenciniais sprendimais iš savo pusės.

10 Ar galima gauti asmeninę konsultaciją dėl svetainės valdymo?

Daugumą atsakymų į iškylančius klausimus rasite mūsų mokymų platformoje, tačiau esant poreikiui galime sutarti ir asmeninę konsultaciją video skambučiu.

11 Ar darbui su mūsų svetaine reikalingi IT įgūdžiai?

Ne, didžioji dalis mūsų svetainių administratorių nėra informatikos mokytojai. Mūsų svetaines kuo puikiausiai valdo tiek bibliotekininkai, tiek direktoriai. Svetainės funkcijas ir turinio valdymo principus kuriame taip, kad viskas būtų kuo intuityviau, paprasčiau ir greičiau. Mūsų tikslas – kad skirtumėte kuo mažiau laiko ir turėtumėte kuo geresnį rezultatą.

12 Kas užtikrina sklandų svetainės veikimą?

Švietimo įstaigų poreikių supratimas, ilgametė patirtis bei patikrinti procesai. Grįžtamasis ryšys iš plataus klientų rato mums padeda pastebėti galimybes ir tobulinti sprendimus.

13. Neradote savo klausimo?

Kviečiame susitikti ir aptarti bendradarbiavimo galimybes