Pamąstymai

Kodėl mokyklos Facebook negali pakeisti mokyklos interneto svetainės?

Populiarėjant socialiniams tinklams populiarėja ir nuomonė, kad juos galima naudoti vietoje interneto svetainės. Tačiau, tai yra visiškai skirtingi dalykai.

Kad būtų lengviau suprasti, nubraižėme lentelę. Paanalizuokite.

Mokyklos Facebook puslapis Mokyklos interneto svetainė
AUDITORIJA Ne visi turi Facebook anketas ir jose leidžia laiką. Mokiniai labiau naudoja TikTok, tėvai gali turėti tik Instagram ir t.t. Visi, kurie turi internetą gali apsilankyti internetinėje svetainėje ir gauti reikiamą informaciją.
NAUDOJIMAS Facebook nėra pritaikytas sumaniai ir lengvai organizuoti informaciją. Jei svetainės dizainas profesionalus, informacija bus tvarkingai suskirstyta ir nesunkiai randama.
NUOSAVYBĖ Facebook priklauso Meta, jie gali vieną dieną visiškai perdaryti platformą, ją išvis uždaryti ar išjungti jūsų profilį. Svetainė priklauso jums, todėl patys priimate sprendimus.
SISTEMOS Į Facebook daug sistemų neintegruosite, vis tiek reikės papildomų įrankių. Svetainę galite nesunkiai integruoti su įvairiomis vidinėmis sistemomis ir taip taupyti darbuotojų laiką.
PASKIRTIS Facebook yra skirtas naujienų dalinimuisi, smagiam ir įtraukiančiam turiniui, diskusijoms ir pan. Svetainė yra skirta teikti informaciją apie jūsų įstaigą, jos veiklas, priėmimo sistemą, tvarkaraščius ir kt.

Ir dar vienas papildomas Cleverphant🐘 komandos pamąstymas

Nenorime nieko gąsdinti, bet duomenų apsaugos klausimas taip pat yra aktualus. Jei pavyzdžiui Vokietijoje negalima tinklapyje rodyti “Patinka” mygtuko be atskiro sutikimo, tai kodėl Lietuvoje leidžiama skelbti vaikų nuotraukas tonomis? (Truputi šaržuojame).

P.S. Kai sakome mokyklos, tai turime mintyje visus. Ir lopšelius-darželius, ir darželius mokyklas ir t.t.

Kiti įrašai